EV TEMİZLİĞİ

Günümüz aile yapısında eşlerin her ikisinin de çalışmak zorunda olması sebebiyle ev işlerinde aksamalar yaşanmakta ve ev temizliği konusunda güvenilir kişilerden hizmet alma ihtiyacımız doğmaktadır. Çoğu zamansa hem evimizi emanet edebileceğimiz güvenilir bir personel bulabilmek, hem de içimize sinecek paramızın karşılığını alabileceğimiz kalitede temizlik yaptırabilmek mümkün olmamaktadır.


Temizlik servisi ekibimiz sizlerle güvene dayalı ve uzun soluklu iş birliğinde bulunabilmek ilkesiyle uyum içerisinde çalışabilmeyi hedeflemektedir. Çünkü bizlerin en büyük reklam aracı sizlerin referanslarıdır.

Ev temizliği; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır. Ekspertiz yapılarak ilk önce temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri, ekipmanı ve ekip sağlanır.

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp temizlenir; tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, tezgah, duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; Küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi alanlar mikropların en çok yerleştikleri ve hijyen sağlayabilmek için özel kimyevi malzemelerle temizlenmesi gereken alanlardır. Sizlerin ev temizliğinde hayli vaktinizi alan kireç lekeleri temizlenir, fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından detaylı olarak yapılmaktadır.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar detaylı olarak temizlenir.

Evinizi bize teslim ettikten sonra işinize güvenle gidebilirsiniz. Tüm personelimiz ev temizliğinde sizlerin evinize gösterdiğiniz hassasiyeti karşılayacak şekilde eğitim almış ve elektronik, farklı yüzeyleriniz ve kırılacak eşyalarınızın temizliğini özel tekniklerle ve kimyevi malzemelerle gerçekleştirmektedir.

Gün sonunda evinizde yapılan temizlik ekibimizde görev alan birim sorumlusu tarafından denetlenmekte ve varsa eksikleri konusunda uyarılarak eksikliklerin giderilmesi sağlanmaktadır.

Evinizin temizliğinde sizin kadar titiz, kendi evimiz kadar güvenle hizmetinizdeyiz.